تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

بوی گند بی تعهدی

  درست در جایی که فکر می کنند  اجازه دارند به این  ان راه نشان بدهند معلوم می شود که الوده به ویروس خطرناک بی تعهدی شده اند. مردان و زنان نا توانی که گوییی بدنشان به اندازه کافی در برابر ویروس بی تعهدی مقاوم نبوده است.  مردانی که به دنبال دختران کم سن و زنانی که به دنبال پسران کم سن هستند. 

  و چه بوی تعفنی می دهد این بی تعهدی .وقتی به بهانه های مختلف سر صحبت باز می کنند که فقط مدتی دور از چشم خانواده هاشان و دور از تعهد  و مسئولیت با هم خوب خوب حرف بزنند. 

  باید ایمن باشند تا وارد جامعه شوند . در خانه ماندن راه مناسبی برای رفع بیماری بی تعهدی نیست اما نمی دانم دقیقا دارو و واکسن ویروس بی تعهدی چیست. باید واکسن زده باشیم تا وارد جامعه بشویم  وگرنه جامعه ای را به افتضاح می کشیم. بوی تعفن می اید از دهان مردانی که نمی توانند جلوی دیدگاه جنسی شان را بگیرند و دختران را تشویق به ازدواج میکنند. بوی تعفن می اید از دهان زنانی که از شوهران خود خسته می شوند و دنبال حرف زدن با جدیدتر و جوانتر از مال خوشان میگردندو گاه پشت نقاب مادرانه این احساس ها را پنهان می کنندو انها که بیش از دیگران همدیگر را برادر و خواهر صدا می زنندف خدا میداند که تا چه حد به برادر  و خواهرانشان آزار می رسانند.

  می گویند شیطان در کمین است و از  مسئولیت حرف میزنند حال انکه خودشان اسطوره بی مسئولیت بودن هستند. از تربیت فرزندان حرف میزنند حال انکه هنوز خودشان تربیت نشده اند.

  و در این اوضاع دیگران را نصیحت می کنند تا مثل انها باشند، و از اسلام میگویند حال انکه از اسلام هم چیزی نمی دانند. و اینها را تنها برای این انجام می دهند که آلوده به ویروس بی تعهدی هستند. بیماری که گاهی پنهان می ماند و هیچ کس به فکر درمانش نیست و واکسن آن هم هنوز به طور دقیق کشف نشده است. اما می دانم که خلی ها بطور طبیعی واکسینه اند زیرا تنها یک چیز را می دانندو آن این است اجازه ندارن هر کاری انجام دهند.

  برای تعهد باید بدانیم که همیشه حق با ما نیست، باید بدانیم که چه چیزی مال ما هست  و چه چیزی نیست.

  باید حدود رعایت شوند و بعد از مسئولیت حرف زده شود. کسانی که برخی مسئولیت ها را نمی پذیرند اتفاقا با دید گسترده تری به مسئولیت نگاه می کنند . اگرنه خیلی ها مثل مرغ و خروس تشکیل خانواده می دهند و  بولهوسی های خود را مسئولیت پذیری می پندارند و روزی بعد فراموش می کنند که پیشتر با کسی عهدی بسته بودند.

  هیچ قانونی وجود ندارد که پس از ازدواج بهتر از آنچه  داریم سر راهمان قرار نگیرد ، اما ما با یک حلقه ازدواج دور همه بهتر ها و بدتر ها را خط می کشیم.  و اینگونه متعهد می شویم که همدیگر را مثل یک زن و شوهر در تلخی وشیرنی در سختی و روزهای خوب پذیرا باشیم. 

  وقتی تشکیل خانواده می دهیم مثل این است که نمی توانیم خواهر یا برادر خود را عوض کنیم ف اگر ازدواج را نیز با همین چشم نگاه کنیم ، همسرمان را هم نمی توانیم تغییر دهیم.

  وفادار می مانیم. 


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 30 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158378
 • بازدید امروز :337361
 • بازدید داخلی :29551
 • کاربران حاضر :234
 • رباتهای جستجوگر:350
 • همه حاضرین :584